Alternate Text Alternate Text Alternate Text
  • SERVİS RANDEVUSU
  • HIZLI SERVİS RANDEVUSU
  • 7/24 SERVİSE TESLİM

Türkiye’deki tüm yetkili servis noktalarımızdan servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

SERVİS RANDEVUSU AL

Aracınızda aşağıda yer alan işlemlerden herhangi 1 tanesi ile ilgili işlem yaptırmanız gerekiyorsa hemen “Hızlı Servis randevunuzu” alın, aracınızın onarımını tamamlayarak en geç 1 saat içerisinde teslim edelim. Süremizi aşarsak işçilik ücreti almıyoruz.*

Hızlı Servisin Kapsamındaki İşlemler

Yağ bakımı

Alternate Text

Yağ ve yağ filtresi değişimini kapsar. 1.3MJ ve 1.4 16V E6D motorlu araçlarda 10.000 km ve tek katlarında (veya her yıl) yağ bakımı yaptırmanız gerekir. Yağ bakımı motor ömrünü ve performansını arttırır.

Filtre

Alternate Text

Hava filtresi, polen filtresi,yakıt filtresinden birinin değişimi gerekiyorsa Hızlı Servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Hava filtresi; Motorun içerisine giren havanın kalitesini arttırarak motorun daha verimli çalışmasını sağlar. Değişim periyodu her 20.000 km de birdir veya tozlu kullanımlarda daha erken olabilir.
Polen filtresi; Aracınızın kliması az üflüyor veya klimadan kötü koku geliyor ise polen filtreniz tıkanmış olabilir.Her 20.000 km de (veya her yıl) değişmesi gerekir.
Yakıt filtresi;Motorun daha temiz yakıtla çalışması yakıt sistemi parçaları ve motor ömrünü uzatır.Dizel motorlu araçlarda değişim periyodu her 20.000 km de birdir. Kötü yakıt kullanımlarında daha erken olabilir.

Akü değişimi

Alternate Text

Aracınız zor çalışıyor veya aracınızın göstergesinde şarj ikaz lambası yanıyor ise akünüzün değişim vakti gelmiş olabilir.

Ampul

Alternate Text

Ampul yanmıyor veya aracınızın göstergesinde ampul uyarı lambası yanıyorsa aracınızın dış aydınlatma ve uyarı lambalarının arıza yaptığını gösterir. Araç güvenliği için ampullerin değişimi gerekir.

Far ayarı

Alternate Text

Aracınızın farları iyi aydınlatmıyorsa far ayarı bozuk olabilir. Araç ve trafik güvenliği için ayarlanması gerekir.

Ön fren balataları

Alternate Text

Aracınızın freninde frenleme sırasında kazıma sesi varsa veya balata ikaz lambanız yanıyorsa balatalarınızın değişim zamanı gelmiş demektir. Değişimi yapılması gerekir.

Silecek süpürgesi

Alternate Text

Aracınızın silecekleri iz bırakıyor ya da iyi silmiyorsa görüşü etkileyeceğinden dikkat dağıtacaktır, trafik güvenliği için silecek süpürgenizin değişmesi gerekir.

Dizel partikül Filtresi (DPF) temizliği

Alternate Text

Sürekli şehiriçi trafikte kullanılan araçlarda Dizel partikül filtresi daha erken tıkanır ve kendi kendini temizleyemez. Belirli aralıklarla bu temizliği yaptırmak Dizel partikül filtrenizin tıkanmasını engelleyerek aracınızda performans kaybı yaşamamanızı sağlar.

Klima gazı kontrol/dolum

Alternate Text

Klima sistemi sadece yazın değil, kış aylarında da araç içerisindeki nemin giderilmesi için yardımcı rol oynar. Mevsim geçişlerinde klima gazınızı kontrol ettirmek, klima sisteminizden maksimum performansı almanızı sağlar.

HIZLI SERVİS RANDEVUSU AL

Hizmeti veren yetkili servis listesi için tıklayınız.

*Hızlı servis hizmeti için, servis işlemine ek olarak ücret farkı talep edilmez. Hızlı Servis hizmeti, alınan randevuya zamanında gelindiğinde ve yukarıda belirtilen işlemlerden sadece 1 tanesi ile ilgili işlem yaptırmak istenildiğinde verilebilir. Ek bir işlem talebinizin olması durumunda işlemler hızlı servis hizmeti kapsamı dışında tutulur. 1 saatlik süre taahüdünde araç temizliği yer almamaktadır. Ducato, Scudo, Fullback ve Freemont modelleri hizmet kapsamında değildir. Hizmet kapsamı dışındaki araçlar için servis randevunuzu Servis Randevusu başlığına tıklayarak alabilirsiniz.

Eğer aracınızı servise bırakma veya servisten alma saatleriniz servisin çalışma saatlerine uymuyorsa sizin için servis personeli olmadan da çözüm öneriyoruz. Özel olarak bu ihtiyaç için tasarlanan bu hizmeti almak için 7/24 SERVİSE TESLİM'e tıklayarak dilediğiniz tarih ve saat dilimi için randevu alıp yapılmasını istediğiniz işlemleri belirtin ve servisimize gelin.

İstanbul Gürses Oto servisimizde sizi 7/24 SERVİSE TESLİM kioskumuz ve özel park alanımız bekliyor olacak.

ARACIMI TESLİM EDECEĞİM

FORMU DOLDUR

Randevu al butonu tıklayarak veya Kiosk’tan randevu formunu doldurun.

ARACINI PARK ET

Servis girişi yakınında bulunan 7/24 teslim alanına aracınızı park edin.

PNR KODUNU GİR

Randevu ekranında size verilen PNR KODU’nu otomat cihazına girin.

ANAHTARI BIRAK

Otomat cihazımızda açılan kutuya anahtarınızı bırakın.

RANDEVU AL

Aracınız işleme alındığında servis tarafından aranıp bilgilendirileceksiniz. Dilerseniz aynı kiosktan ödemenizi de yapıp aracınızı teslim alabilirsiniz. Böylece haftanın her günü ve günün her saatinde servis hizmetini alabileceksiniz.

ARACIMI TESLİM ALACAĞIM

PNR KODUNU GİR

Randevu ekranında size verilen PNR KODU’nu otomat cihazına girin.

ÖDEMEYİ YAP

Otomat üzerindeki POS cihazından ödemenizi yapın.

ANAHTARI AL

Açılan kutudan anahtarınızı alın.